Smolany 16, 16-515 Puńsk
Rezerwacja: 505 201 346

Wesprzyj dom

Smolany to nie koniec świata! Dla wielu ten dom rekolekcyjny, klasztor, Nazaret to początek: relacji z Jezusem, przyjaźni, znajomości na całe życie, wspomnienie pięknych chwil! Oazowicze, pielgrzymi i wszyscy dla których Smolany i dzieło rekolekcji jest bliskie! Proszę Was o pomoc! 


Wiem że dzisiaj zbiórek jest bardzo wiele i rozumiem trudne czasy! Może w tych szalonych czasach potrzeba jeszcze bardziej takich miejsc jak Smolany by odnajdywać Boga, siebie, po prostu zatrzymać się i odpocząć! Konieczne są pewne remonty i prace, żeby dom rekolekcyjny mógł dobrze służyć. Ma też swoje lata i wiele przeżył! Musimy wymienić łóżka, meble w pokojach i przeprowadzić remont kuchni, zamontować filtry na wodę. Jest jeszcze bardzo dużo innych spraw wymagających działania! Nie stać nas na te prace. 


Jeżeli przeżyłeś tutaj rekolekcje, dobry czas i masz taką możliwość żeby wspomóc nasz dom to proszę Ciebie o pomoc i wsparcie finansowe! Potrzebujemy teraz 35 000 zł. Jeżeli możesz to przekaż tę wiadomość dalej do wszystkich, którzy byli w Smolanach! Odwdzięczam się modlitwą i zapraszam do Smolan: na rekolekcje, modlitwę, odpoczynek, kawę, herbatę i coś do tego!


Ks. Krzysztof Pachucki